Autor

71044-przemek_rosa Przemysław Rosa. Ekspert ds. płatnej reklamy w mediach społecznościowych (Facebook social ads, Instagram, Twitter). Obecnie Paid Social Manager w Salestube (Group One). Dzięki pracy w GroupM Connect na kluczowych klienta Facebooka (przede wszystkim Procter & Gamble ale również i Danone, GlaxoSmithKline, Wrigley, oraz masa innych znanych firm obsługiwanych przez Mediacom) zdobył jedno z najbogatszych doświadczeń w zakresie płatnej reklamy na Facebooku w Polsce.

Współautor jednej z pierwszych kampanii na Facebooku na polskim rynku wykorzystującej Canvas (więcej informacji na portalmedialny.pl i gomobi.pl).

Wcześniej przez ponad 5 lat zajmował się badaniami rynku (TNS Polska oraz GfK Polonia), przez co posiada szerokie marketingowe spojrzenie i ekspercką wiedzę na temat badań marketingowych. Potrafi dzięki temu rozmawiać o digital marketingu również z klientami, dla których reklama w mediach społecznościowych to coś nowego. Jedna z nielicznych osób w Polsce łączących silny warsztat badawczy z wiedzą i praktycznym doświadczeniem w digital marketingu. Jego misja: pisać o płatnej reklamie w sposób zrozumiały dla każdego marketera niezależnie od jego zaawansowania w marketingu internetowym.

Z wykształcenia socjolog (Instytut Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego) oraz project manager (Szkoła Główna Handlowa).

Poza PaidSocial.pl prowadzi również LekturyBadacza.pl – najpopularniejszego w Polsce bloga na temat literatury biznesowej (marketing, reklama, media, badania rynku).

Uczestnik szkoleń i konferencji Facebooka: Facebook Performance Marketing Bootcamp (Warszawa, wrzesień 2015), Facebook Marketing Summit (Warszawa, wrzesień 2015), Facebook Retargetting Solutions (Berlin, kwiecień 2016).

Publikuje artykuły na temat reklamy w mediach społecznościowych: ostatnie teksty: „Jak mierzyć skuteczność kampanii reklamowych w mediach społecznościowych?” (tekst z okładki) – nr 2 / 2016 – Magazyn Online Marketing.

 Kontakt: social(kropka)ppc(kropka)ninja[małpa]gmail.com

Informacja do head hunterów: dziękuję ale nie jestem w tym momencie zainteresowany zmianą pracy, jeśli nie możesz mi przedstawić otwarcie warunków (ale takich które mogłyby spowodować, że opadnie mi szczęka) nie trać czasu na próbę kontaktu ze mną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *