Autor

Przemysław Rosa - zdjęcie

Przemysław Rosa. Ekspert ds. płatnej reklamy w mediach społecznościowych (Facebook social ads, Instagram, Twitter). Obecnie Head of Paid Social w Salestube (Group One). Dzięki pracy w GroupM Connect na kluczowych klienta Facebooka (przede wszystkim Procter & Gamble ale również i Danone, GlaxoSmithKline, Wrigley, oraz masa innych znanych firm obsługiwanych przez Mediacom) zdobył jedno z najbogatszych doświadczeń w zakresie płatnej reklamy na Facebooku w Polsce.

Podcaster: Reklama w mediach społecznościowych (link do Spotify).

Współautor jednej z pierwszych kampanii na Facebooku na polskim rynku wykorzystującej Canvas (więcej informacji na portalmedialny.pl i gomobi.pl).

Wcześniej przez ponad 5 lat zajmował się badaniami rynku (TNS Polska oraz GfK Polonia), przez co posiada szerokie marketingowe spojrzenie i ekspercką wiedzę na temat badań marketingowych. Potrafi dzięki temu rozmawiać o digital marketingu również z klientami, dla których reklama w mediach społecznościowych to coś nowego. Jedna z nielicznych osób w Polsce łączących silny warsztat badawczy z wiedzą i praktycznym doświadczeniem w digital marketingu. Jego misja: pisać o płatnej reklamie w sposób zrozumiały dla każdego marketera niezależnie od jego zaawansowania w marketingu internetowym.

Z wykształcenia socjolog (Instytut Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego) oraz project manager (Szkoła Główna Handlowa).

Poza PaidSocial.pl prowadzi również LekturyBadacza.pl – bloga na temat literatury biznesowej (marketing, reklama, badania).

Uczestnik szkoleń i konferencji Facebooka: Facebook Performance Marketing Bootcamp (Warszawa, wrzesień 2015), Facebook Marketing Summit (Warszawa, wrzesień 2015), Facebook Retargetting Solutions (Berlin, kwiecień 2016).

Publikuje artykuły na temat reklamy w mediach społecznościowych: ostatnie teksty: „Jak mierzyć skuteczność kampanii reklamowych w mediach społecznościowych?” (tekst z okładki) – nr 2 / 2016 – Magazyn Online Marketing.

 Kontakt: social(kropka)ppc(kropka)ninja[małpa]gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *